top of page

HAKKIMIZDA

     1997 yılında şahıs firması olarak ELEKTRİK MÜHENDİSLİK, PROJE, MÜŞAVİRLİK ve AYDINLATMA adı altında kurulan müessesemiz, daha sonra Aces Otomasyon olarak kurumsal yapıda gelişip iş konularında büyüyerek faaliyetine devam etmektedir.
    2016 yılında ANKARA’da faaliyet göstermek üzere ACES OTOMASYON VE ELEKTRİK olarak kurumsallığımızı devam ettirmek amaçlı geniş bir ağ çerçevesinde büyüme yönünde hizmet vermektedir.
    Gelişimini, insan kaynaklarına, yetişmiş iş gücüne, teknolojik yenilikleri takip etmeye ve sağlam bir finansal yapıya entegre ederek daha uzun yıllar sektöründe hizmet vermeyi amaçlamıştır.
    Tasarım ve çalışmalarımızı, taahhüt işlerimizi müşterilerimize zamanında teslim ederek, uygun fiyat avantajı sağlayarak kaliteli güvenilir ürün ve hizmet sunmak şirketimizin vazgeçilmezleridir.
    Bu ilkeler geçmişimiz de var idi, gelecekte de daima var olacaktır.

MİSYON - VİZYON

     Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını,sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir. Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu VİZYON çerçevesinde müşterilerimize ,çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize “MİSYON” edindik.

bottom of page